Ineke Watzema-Andriesse - Stillleben Aquarell auf Holz
Jos van Doorn - ABSTRAKTION / FARBLITHO / 79x57cm / RAHMEN / SIG / 1985
Ada Breedveld - Das Herz der Mutter
Jelle Hoogstra - Gouache auf Papier, Ohne Titel – Gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kopergravure van Wim Zwiers uit 1952. Titel: "Pan en Syrinx". Het werk is rechtsonder gesigneerd. Afmetingen blad H32 x b25 cm. Afmetingen voorstelling: H21.5 x b15 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 15-3-2018 um 22:29 |
Endzeit | 26-3-2018 um 19:29 |