David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Linosnede van Wim Zwiers uit 1964.. Titel: "Meisje op e fiets". Het werk is rechtsonder gesigneerd. Afmetingen blad H47.5 x b25 cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b33 cm. Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterkant van een vorige inlijsting. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZZW