18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Wim Zwiers. Oplage van 16. Titel: "Princes". Het werk is rechtsonder gesigneerd. Afmetingen blad H55 x b40 cm. Afmetingen voorstelling: H37 x b24 cm. Conditie: in goede staat. Wat kleine kreukjes op de witte rand. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 27-3-2018 um 9:43 |
Endzeit | 7-4-2018 um 21:43 |