Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
grote abstracte kleurenlitho van veel gevraagde Duitse kunstenaar Winfred Gaul.
in potlood gesigneerd en gedateerd (zie foto) - afgedrukt in heldere kleuren op glanzend karton-achtige papier.
afm: 60 x 60 cm.- goede conditie met lichte gebruikssporen aan de randen - niet ingelijst
zorgvuldige verpakking en aangetekende verzending via PostNL - bij meerdere gelijktijdige aankopen 1x verzendkosten
Startzeit | 19-10-2016 um 16:22 |
Endzeit | 27-10-2016 um 9:22 |