Jochum Bakker - STILLLEBEN / ÖLGEMÄLDE KARTON / 112x94cm / RAHMEN / SIG / 1999
Sean Scully - Farboffsetlitho. Plakat: ROLAND GARROS 2001
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1975 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 41.5 x 57 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Staat 10 |
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
In goede staat. Er zitten wat kleine kreukels op de witte randen. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. In werkelijkheid is het werk iets meer groenig, dit komt niet helemaal goed over op de foto. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 7-11-2020 um 20:13 |
Endzeit | 12-11-2020 um 20:19 |