Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1951 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 39 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
In goede staat. Er zitten wat kleine vouwtjes op de randen. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Startzeit | 5-8-2022 um 16:46 |
Endzeit | 14-8-2022 um 20:53 |
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |