Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1977 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 43.7 x 33.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 35 + 9 proefdrukken I-IX, proefdruk VI |
Opbergcassette met 10 gesigneerde etsen, een los colophon en begeleidende tekst van Hans Redeker. Titels:
1.Labyrint, 173 x 194 mm.
2.Wrak, 126 x 218 mm.
3. Ontmoeting, 210 x 177 mm.
4. Ruiter, 123 x 216 mm.
5. Vliegende vormen I, 204 x 197 mm.
6. Vliegende vormen II, 205 x 187 mm.
7. Fragment, 244 x 156 mm.
8. Kop, 205 x 186 mm.
9. Pegasus, 225 x 225 mm.
10. Drie pieken, 170 x 316 mm.
Wouter van Heusden (Rotterdam, 1896 - 1982) maakte aanvankelijk naam als schilder van portretten en stillevens. De laatste hadden vaak een surrealistisch karakter en sloten aan bij het magisch realisme en surrealisme. Later kreeg de grafiek de overhand, aanvankelijk litho's, later alleen nog etsen. Hierbij ontwikkelde hij een unieke techniek met aquatint die contrasteerde met lijnen, waarbij een magische, droomachtige sfeer werd opgeroepen. Van Heusden woonde en werkte in Rotterdam-Zuid.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
De cassette is licht beschadigd, de prenten zijn gaaf | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Nijmegen, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 10 kg.