18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gave ets van Wout van Heusden, gesigneerd r.o. en: '50
Beeldafm.:26.6 x 49,2 cm. Geen oplaag vermeld.
In catalogus Gemeentemuseum dH is dit nr 42; daar wordt ook een oplaag aangegeven van 10
Niet ingelijst. Kan worden afgehaald of toegestuurd.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 27-2-2018 um 14:37 |
Endzeit | 6-3-2018 um 14:42 |