Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
ets, 1948, gesigneerd r.o.; geen oplaag vermeld
Afm. Afm.: 19,6 x 29,7 cm. Geen lijst.
Redelijke straat. Kan worden opgehaald in Haarlem of worden toegestuurd in kartonnen koker.
Cat. Gemeentemuseum nr. 74
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 27-2-2018 um 13:48 |
Endzeit | 6-3-2018 um 14:03 |