David Roth - Farbsiebdruck - Auflage 150 - handsigniert - nummeriert
Herman Brood - Farbsiebdruck JUMBO Handsigniert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Wout van Heusden uit 1974. Het werk is echtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h53,5 x b44,5cm. Afmetingen voorstelling: h44 x b37 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: In goede staat.
ZZABS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 23-5-2017 um 9:35 |
Endzeit | 27-5-2017 um 21:35 |