18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie ets in goede staat. Afm.beeld: 49,5 x 33 cm.
Herkomst: Galerie Nieuwe Weg, Doorn
Kan worden afgehaald of toegestuurd. Geen lijst.
Gesigneerd r.o., geen jaartal (zeventiger jatren).
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 27-2-2018 um 14:19 |
Endzeit | 6-3-2018 um 14:19 |