Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Set van 3 mooie grafieken van de Chinese kunstenaar Yee Cheung.
Alledrie met potlood genummerd en gesigneerd.
Afmetingen elk ca. 14/15 cm.
Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat.
Verzendkosten NL 11,00 euro, EU 15,00 euro. Wereld 25,00 euro. (stevig verpakt en aangetekend verzonden)
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Startzeit | 3-8-2014 um 15:06 |
Endzeit | 17-8-2014 um 15:06 |