Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911
Valentin Bakardjiev - Öl auf Leinwand, Dalem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie ets van Yolanda Eveleens uit 1986.
Titel 'Brassica Romanesca'.
Handgesigneerd, gedateerd en genummerd 11/25 met potlood.
De ets is voorzien van een passe-partout en een aluminium lijst.
Afmeting van de afbeelding: 12,5 x 15 cm.
Afmeting lijst: 41,5 x 31 cm.
Conditie: het werk verkeert in een goede staat (slechts een klein oxidatiepuntje rechtsboven, stoort niet).
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Maastricht, Niederlande |
Ort des Objekts | Maastricht, Niederlande |
Startzeit | 10-5-2018 um 22:23 |
Endzeit | 17-5-2018 um 19:23 |