Massimo Vitali - Die Insel Porquerolles
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-SOMMERSTRAUß Handsigniert
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-Frühlingsstrauß, handsigniert
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-TULPEN in PASTELL Handsigniert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1968 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Blumen und Pflanzen |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 71 x 51 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 75 |
Zeer mooi werk uit 1968 van de japanse kunstenares Yoshiko Noma. Litho op geschept papier (met watermerk van Spirale Milano), met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (74/75). In zeer goede conditie; er zitten een aantal zeer kleine kreukjes in de witte marge maar die zijn totaal niet storend.
Afmetingen: 71cm x 51cm (blad), 39cm x 26cm (beeld)
Yoshiko Noma (Tokyo, Japan 1934)
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 14-6-2019 um 14:08 |
Endzeit | 24-6-2019 um 19:15 |