Corneille - Vögel auf Notenpapier
Herman Brood - Farbsiebdruck WASHERWOMAN
Marcel van Hoef - Landschaft mit Steinen
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1968 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 55 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer mooi werk van de japanse kunstenares Yoshiko Noma. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en getiteld, een épreuve d’artiste exemplaar, te dateren eind jaren 60. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 55cm x 40cm (blad), 39cm x 26cm (beeld)
Yoshiko Noma (Tokyo, Japan 1934)
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 5-10-2019 um 13:55 |
Endzeit | 2-1-2020 um 16:52 |