Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1968 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65.5 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | XXI |
Litho van de japanse kunstenares Yoshiko Noma. Titel: Champ XXI. Nummer: Epreuve d'artiste. Afmetingen blad: h65.5 x b50 cm; Afmetingen voorstelling: h46.5 x b35.5 cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
In goede staat | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 20-8-2019 um 16:50 |
Endzeit | 26-8-2019 um 21:06 |