Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Jahr | 2018 |
Technik | Acryl |
Träger | Canvas |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 47 x 54 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 47 x 57 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zippora Meijer staat geregistreerd bij het RKD en exposeert nationaal en internationaal.Het schilderij is ophangklaar en wordt netjes verpakt en aangetekend verzonden
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Het schilderij is ophang klaar. De lijst loopt niet door. Gesigneerd aan de achterkant. | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Arnhem, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Arnhem, Niederlande |
Startzeit | 2-11-2018 um 12:26 |
Endzeit | 10-11-2018 um 20:29 |