Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Aquarelen acryl op doek ( zijkanten zwart)
Afmeting : 40/50 cm
Gesigneerd
Zippora Meijer staat geregistreerd bij het Rijksinstituut voor kunsthistorische documentatie en exposeert nationaal en internationaal.
Word netjes verpakt en aangetekend verzonden.
Startzeit | 29-11-2016 um 17:23 |
Endzeit | 4-12-2016 um 20:23 |