• Popular
  • Closing today
  • First time in auction
  • 1 euro starting bid
  • Starting today
  • Last chance
  • Aftersale only
Dutch
German
  3. All items
  5. artists
Aad de Haas - Olieverf op board, Twee clowns - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5200!Vanessa Beecroft - Lot van 5 grote, vroege werken uit 1993 kopen? Bied vanaf 5000!Marianne van den Heuvel - 'Neergedaald' kopen? Bied vanaf 3475!Amédée Ozenfant - Jaren 60 olieverf "Voiles" - Franse modernist en grondlegger "Purisme" kopen? Bied vanaf 3450!

artists

Luis Filcer - Japans meisje kopen? Bied vanaf 1200!Ada Breedveld - Acryl en bladgoud op doek: Verliefd, een luchtige droom - 1996 kopen? Bied vanaf 1150!Corneille - Ingelijste kleurenzeefdruk: Les amoureux - 1993(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 1150!Jules De Sutter - De graanoogst kopen? Bied vanaf 1150!

art movements

Georges de Kerveguen - Muurlampen kopen? Bied vanaf 950!Andries Dirk Copier - Unica vaasje met Irise glazuur nr. N747 uit 1932 kopen? Bied vanaf 320!Toon Thijs - Rozen watertje 2-my fellow citizens kopen? Bied vanaf 299!Howard Smith - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!

designers

Various artists - 9 LP's met beroemde filmmuziek kopen? Bied vanaf 40!The Beatles - Abbey road. kopen? Bied vanaf 35!The Beatles - Sgt Pepper's lonely hearts club band. kopen? Bied vanaf 35!Frank Zappa - Waka / Jawaka - Hot Rats kopen? Bied vanaf 25!

music artists

All the artists currently in auction

 International items
  • #
  • a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
  • h
  • i
  • j
  • k
  • l
  • m
  • n
  • o
  • p
  • q
  • r
  • s
  • t
  • u
  • v
  • w
  • x
  • y
  • z
Not registered yet?