3. Artists
  5. Kring Indust. Ontwerpers

Kring Indust. Ontwerpers

Buy Floris Meydam - Dikwandige vaas met luchtbellen? Bid from 15!
Floris Meydam (1919-2011) Dutch Thick-walled vase with air bubbles
Dimensions17 x 8.5 x 8.5 cm (h x w x d)
Weight2660 g
SignedUnmarked
Starting bid
€15
Bid Bid
Buy Sybren Valkema - gesigneerd en genummerd boek- GRATIS verzending NL? Bid from 50!
Sybren Valkema (1916-1996) Dutch gesigneerd en genummerd boek- GRATIS verzending NL
TechniqueHardcover
Dimensions27.5 x 21 cm (h x w)
Starting bid
€50
Bid Bid
Buy Sybren Valkema - glazen vaas met ingelegde kleurvlakken? Bid from 50!
Sybren Valkema (1916-1996) Dutch glass vase with inlaid color areas
Dimensions11 x 11 x 11 cm (h x w x d)
SignedUnmarked
Starting bid
€50
Bid Bid
Buy Floris Meydam - LEERDAM serica's Floris Meydam 1975-1980 + certificaat? Bid from 100!
Floris Meydam (1919-2011) Dutch LEERDAM serica's Floris Meydam 1975-1980 + certificate
Dimensions10 x 6 cm (h x w)
SignedMarked/Brand sticker
Starting bid
€100
Bid Bid