Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Identity Testimonies Series)
Val-Saint-Lambert - 6 wine glasses Berncastel motif
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - Edition 150
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
19e eeuwse gravure in antieke lijst met glas.
Maker is onbekend.
Het werk is in goede staat, alleen in de marge lichte verkleuring van het papier (zie foto's)
Maten incl. lijst: 40x51 cm
Maten afdruk: 13x20 cm
Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan lijst of passe-partout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!
U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!
Shipment | |
Guarantee | |