Helmut Newton - "Office Love, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 books, including the early work
Type of artwork | Sculpture / Object |
Period | 1945 to 1999 |
Titel: Japon
Jaartal: Niet gedateerd
Afmetingen : h. 31,5 cm x b. 5 cm x d. 4 cm (hoogte incl sokkel: 43 cm )
Oplage: 1/1
Gesigneerd: Ja, met initialen bij de voet van het beeld
Materiaal: Gepatineerd brons op hardstenen sokkel
Gewicht: 3.0 kg
Conditie: In zeer goede staat.
Administratieve code:
QQKV
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 20-10-2017 at 14:21 |
End time | 29-10-2017 at 13:21 |