Victor Adam - Picardy horses - precious hand-coloured lithograph in a precious frame
Gustavsberg - Swedish design - signed plate with hand-painted cyclamen
Marianne Haselhoff - Without title
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
ARMANDO (1929).
ZELDZAAM!
Een bijzonder kenmerkende giclee van het beroemde en internationaal zeer gewaardeerde werk van deze in Amsterdam geboren kunstenaar.
Titel: Schwarzes Bild.
Techniek: Glicee op handgeschept katoenpapier.
Signatuur: r.o. handgesigneerd met potlood.
Oplage: l.o. 6/30.
Jaar: 2014.
Afmetingen blad: 57 cm bij 60 cm.
Afmetingen beeld: 43,5 cm bij 49,5 cm.
Conditie: In nieuwstaat.
In zijn atelier, gevestigd in een oude kazerne in Potsdam, net buiten Berlijn, werkt de inmiddels 85-jarige kunstenaar nog iedere dag aan zijn doeken en aan zijn sculpturen. Met de bezetenheid en de bevlogenheid van een kunstenaar die leeft voor zijn kunst.
Verzendkosten: € 12,50 (binnen Nederland). Naar België € 20,-
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
ZZZW
Shipment | |
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Voorschoten, The Netherlands |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Voorschoten, The Netherlands |
Start time | 17-3-2018 at 12:56 |
End time | 26-3-2018 at 19:56 |