Imanol Marrodán - "Slow Red" (f15) - 18 x 24,5 cm. - Auflage 50
Germ de Jong - 3 catalogues, from 1986, 1989 and 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50,000 points of light
Type of artwork | Sculpture / Object |
Period | 1945 to 1999 |
Titel: Een Nomade
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen beeld: h. 13 cm b. 9,5 cm x d. 6 cm
Oplage: 2/6
Gesigneerd: Ja, met monogram 'BH'
Materiaal: Brons
Gewicht: 982 gram
Conditie: In zeer goede staat.
Administratieve code:
QQSCH
ZZBEE
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 17-4-2018 at 10:35 |
End time | 29-4-2018 at 10:35 |