Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - hand signed + certificate
Jiri Anderle - "Figure with dark background II" 1985 - edition 40 - hand signed
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV -Framed
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1968 |
Technique | Lithograph |
Support | Handmade Paper |
Style | Surrealistic |
Subject | Figures |
Framed | Not framed |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 25 |
Ronduit apart werk van de beroemde Zuid-Afrikaanse/Franse schrijver, dichter en beeldend kunstenaar Breyten Breytenbach. Een soort kruising tussen Kamagurka, Kanters en Melle. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’68) en genummerd (23/25), in de plaat getiteld, gesitueerd (“Hotel de Montmort / Parys”) en nogmaals gedateerd (“1 april 1968”). In goede conditie, hele lichte golving aan de uiterste linker- en rechterkant van het blad, wat vage vegen in de witte marge linksboven en een heel ondiepe deuk/kras rechtsboven in beeld. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 48cm x 38cm (beeld)
Condition | |||
Condition | Good | ||
Hele lichte golving aan de uiterste linker- en rechterkant van het blad, wat vage vegen in de witte marge linksboven en een heel ondiepe deuk/kras rechtsboven in beeld. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Diemen, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Diemen, The Netherlands |
Start time | 4-10-2020 at 13:02 |
End time | 12-10-2020 at 19:48 |