Karel De Bauw - Landscape with plow horses
Hans van Eerd - Mixed media, Untitled
Eva Jorritsma-Thone - Baked child
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1941 |
Technique | Etching |
Support | Paper |
Style | Impressionist |
Subject | Historic |
Framed | Framed |
Dimensions | 35.5 x 38.5 cm (h x w) |
Incl. frame | 39.5 x 42 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
conditie: ets is goed, met de licht bruine verkleuring die normaal is bij deze etsen.
Cornelis Bolding werd op 7 januari 1897 in Wormerveer geboren en overleed op 1 november 1979 in Den Haag. Bolding was leerling van de Rijksschool voor Kunstnijverheid en van 1915 tot 1921 van de Rijksacademie in Amsterdam onder leiding van o.a. J.H. Jurres en N. van der Waay. Hij schilderde, tekende, aquarelleerde, etste en lithografeerde. Zijn onderwerpen waren: stad, bos, portret, figuur, marine, havens en bedrijven. Zijn laatste levensjaren woonde hij in Scheveningen. Het vissersleven heeft hem zeer geïnspireerd. Hij was lid van Arti et Amicitiae in Amsterdam, Pulchri Studio in Den Haag, de Haagse aquarellisten en van de Vereniging van Nederlandse zeeschilders. Zijn werk is vele malen in de prijzen gevallen, zoals: 3 maal de Koninklijke Subsidie, evenzoveel maal de Willink van Collenprijs, de Johan Cohen Gosschalkprijs en de zilveren medaille in de Prix de Rome. Zijn werk is aangekocht door o.m. het Gemeentemuseum Arnhem, Gemeentemuseum Den Haag en het Singer Museum Laren.
Condition | |||||||
Condition | Good | ||||||
conditie: ets is goed, met de licht bruine verkleuring die normaal is bij deze etsen Lijst heeft krasjes, | |||||||
Shipment | |||||||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Alkmaar, The Netherlands | ||||||
Shipment | Parcel post | ||||||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||||||
Pick up | Yes, possible |
Location | Alkmaar, The Netherlands |
Start time | 25-7-2021 at 15:57 |
End time | 7-8-2021 at 21:45 |