Erik Andriesse - Hardcover monograph 1st edition, new condition & 2 guides & newspaper article 1986!
Romain Malfliet - On the street of Ghent
Anton Heyboer - Publication Museum Bommel and van Dam
Type of artwork | Painting |
Period | 1900 to 1944 |
Cor Noltee, B.C. !903-1967
Leerling van de Academie van B,K, te Den Haag, en van de Académie Julian te Parijs.
Woonde en werkte, in die steden en te rotterdam en vanaf 1937 te dordtrecht
Hij heeft in zijn Haagse tijd les gehad van: Willem de Zwart.hetgeen merkbaar zijn werk beiïnvloedde, hij sttat op de waarde bepalende lijst van kunstschiloders door de eeuwen heen op: W26.( is hoog)
Hij verwierf onder meer bekendheid door zijn stads-en kadgezichten met sleperspaarden.
Hij wordt ook wel de Dordtse Breiotner genoemd.
Het werk is r.o. gesigneerd, en op de achterzijde Fontainblue / afm. paneel met olieverf / 30x40
afm. houten strakke moderne lijst / 40x50
recent gereinigd, gevernisd en voorzien van nieuwe lijst.
verzenden: aantekenen.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 8-3-2015 at 17:57 |
End time | 15-3-2015 at 17:57 |