Imanol Marrodán - "Slow Red" (f15) - 18 x 24,5 cm. - Auflage 50
Germ de Jong - 3 catalogues, from 1986, 1989 and 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50,000 points of light
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1992 |
Technique | Lithograph |
Support | Paper |
Framed | Not framed |
Dimensions | 66 x 50 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 38/60 |
Litho op bruin papier van Erik Andriesse. Titel: Sam. Jaar: 1992. Nummer: 38/60. Afmetingen werk: H66 x b50cm.
In het begin van zijn carrière werd Andriesse beschouwd als een wonderkind, op zijn vijftiende had hij al zijn eerste expositie.[1] Andriesse had in zijn werk een grote voorkeur voor eeuwige thema's als groei en afsterven.[2] In zijn werk herhaalde hij vaak dezelfde motieven, waarmee het leek alsof hij zijn best deed om deze te doorgronden.[2] Zijn belangrijkste thema's waren bloemen, schedels en skeletten. Zo schilderde hij bijvoorbeeld veel zonnebloemen, waarmee hij ook in 1988 in het Van Gogh Museum exposeerde. Opvallend was dat hij zich niet veel leek aan te trekken van de kunstgeschiedenis en/of de eisen van de hedendaagse kunst. Hij werd omschreven als een eenling, koket, zwaarmoedig en virtuoos.[1] In de periode voor zijn overlijden begon Andriesse ook met het experimenteren met keramiek.
Op 23 maart 1993 stierf Andriesse aan een natuurlijke dood op 35-jarige leeftijd. Hij werd dood aangetroffen in zijn woning in Amsterdam en is uiteindelijk op begraafplaats Zorgvlied aldaar begraven.[1
Condition | |||
Condition | Very good | ||
In zeer goede staat | |||
Shipment | |||
Shipment | Parcel post | ||
Price | > 10KG or bigger than 1.00 x 0.50 meter
Extra | In case of a purchase price above € 500.- you will have to pay an additional fee of (maximum) € 7.50 for extra shipping insurance | ||
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | 'S-GRAVENZANDE, The Netherlands |
Start time | 4-6-2020 at 11:38 |
End time | 8-6-2020 at 21:44 |