Herman Brood - 3 books; Signed once with extensive dedication by Bart Chabot
Herman Brood - Offset lithograph, signed in the print
Philippe Labarthe - Controversy between this and that
Type of artwork | Painting |
Period | 1945 to 1999 |
Technique | Mixed media |
Support | Board |
Framed | Framed |
Dimensions | 32 x 23 cm (h x w) |
Incl. frame | 46.5 x 36 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Gemengde techniek van Finn Pedersen. Vier werken, ingelijst. Afmetingen incl lijst: H46.5 x b36cm. Afmetingen 4 werken: H32 x b23cm. Afmetingen per werk: H14.5 xb10cm(3X) en H13.5 x b8cm(1X)
Finn Pedersen was één van de weinige Cobra-volgers, die ook daadwerkelijk met de Cobra-leden heeft geëxposeerd. In 1966 exposeerde hij samen met onder andere Karel Appel, Asger Jorn en Carl Henning Pedersen in Kopenhagen.
Elke voorstelling is onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzending: Het werk kan met Postnl worden verzonden of per koerier.
Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Condition | |||
Condition | Good | ||
Het werk verkeert in goede conditie en is passend gelijst. Het geheel kan zo aan de muur! | |||
Shipment | |||
Shipment | Parcel post | ||
Price | > 10KG or bigger than 1.00 x 0.50 meter
Extra | In case of a purchase price above € 500.- you will have to pay an additional fee of (maximum) € 7.50 for extra shipping insurance | ||
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | 'S-GRAVENZANDE, The Netherlands |
Start time | 14-11-2019 at 16:22 |
End time | 28-11-2019 at 22:30 |