Wilhelm Schlote - Color giclee---- SUMMER BOUQUET Hand signed
Gerda Smit - color etching - own print - 'Child with cuddly toy' - 1998 (FRAMED)
Gerti Bierenbroodspot - Without title
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Titel: Dagboek van een krankzinnige
Techniek: ets, preegdruk
Afmeting beeld: 50,5 x 17 cm., blad 56,5 x 38 cm.
Oplage: eigen druk
Jaar: 1964
Gesigneerd met potlood
Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.
Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.
Frank Lodeizen is een Nederlandse kunstenaar, autodidact. Hij was docent aan de Gerrit Rietveld Academie te Amsterdam. Als jonge oorlogswees maakt Lodeizen vrienden onder de dichtersgroep de Vijftigers, en trekt hij op met de kunstenaars van de Cobra beweging en ontdekt hij zelf potlood, gouache en etsnaald. Hij wordt een bekend figuur in de Amsterdamse galerie- en kunstwereld. Frank Lodeizen werkt veel samen met dichters en schrijvers. Frank Lodeizen wordt ook wel de dichter van de droge naald genoemd. De natuur blijft zijn belangrijkste inspiratie bron.
Frank Lodeizen gebruikte bij het maken van deze prent een bijzondere techniek: de preegdruk. Preegdruk is een techniek waarbij op de drukplaat een reliëf wordt aangebracht. Met behulp van een drukpers wordt dit reliëf daarna in het papier gedrukt.
Shipment | |
Guarantee | |