Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Identity Testimonies Series)
Val-Saint-Lambert - 6 wine glasses Berncastel motif
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - Edition 150
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Kunstenaar : Gerti Bierenbroodspot (b.1940)
Materiaal : kleurenlitho (groot) het betreft hier nummer 21 van de 150
Gesigneerd : ja, handgesigneerd in potlood tevens atelier stempel gerti 1975
Bladgrote : 75,5x 105,5 cm
Titel :Labyrinth
Bierenbroodspot volgde opleidingen aan de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten, de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam en het eveneens aldaar gevestigde Instituut Opleiding tot Tekenleraren. Zij begon te schilderen in het oude atelier van haar in 1941 overleden oom Leo Gestel in Huizerhoogt. Zij is onder meer werkzaam als schilder, tekenaar, etser en beeldhouwer, daarnaast ontwerpt ze ook gobelins en schrijft ze gedichten. Voor het cruiseschip Rotterdam van de Holland-Amerika Lijn maakte ze de wandschilderingen. Werk van Bierenbroodspot werd geëxposeerd in diverse landen o.a. Nederland, New York
Bierenbroodspot maakte deel uit van het team archeologen dat onderzoek deed in de Jordaanse stad Petra. . In 1995 werd zij geridderd door koning Hoessein van Jordanië. Zij werd in 1998 benoemd tot ereburger van de stad Baalbeck in Libanon, waar ze woonachtig was. In 1999 werd ze benoemd tot ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw. In 2006 was zij lijstduwer voor de Partij voor de Dieren.
Shipment | |
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Lelystad, The Netherlands |
Guarantee | |