Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Identity Testimonies Series)
Val-Saint-Lambert - 6 wine glasses Berncastel motif
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - Edition 150
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Leuke litho, voorstellende een straatscène te London.
Gesigneerd met potlood, maar onleesbaar.
Wel leesbaar is 'Best wishes..'
Het oplage nummer is 6/25
Het werk zit in een netjes lijstje met passepartout
De afmetingen van de afdruk zelf zijn 27x38 cm
De afmetingen incl. lijst zijn 46x55 cm
Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan lijst of passe-partout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!
U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!
Shipment | |
Guarantee | |