Willem G.F. Jansen - Watercolor/ink drawing, Sailing ship in winter - Framed
Han van Meegeren - The worship of Jesus, drawing with charcoal
Charles Eyck - mixed media on paper -1956
Type of artwork | Painting |
Year | 1962 |
Technique | Oil paint |
Support | Paper |
Style | Expressionist |
Subject | Figures |
Framed | Not framed |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Zeer los en krachtig werk van Guillaume Lo-a-Njoe uit 1962(!). Zwart- en creme acrylverf op geprepareerd papier, met pen gesigneerd en gedateerd linksboven. De verf is zeer dik aangebracht, een soort drip painting in de Nederlands-Surinaamse polder. In goede conditie, in de onderste centimeter van het blad zitten wat vochtplekken maar die vallen niet echt op en zijn niet storend (naar mijn mening).
Afmetingen: 65cm x 50cm
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
Condition | |||
Condition | Good | ||
In de onderste centimeter van het blad zitten wat vochtplekken maar die vallen niet echt op en zijn niet storend (naar mijn mening) | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Diemen, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | > 10KG or bigger than 1.00 x 0.50 meter
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Diemen, The Netherlands |
Start time | 17-6-2019 at 12:20 |
End time | 30-6-2019 at 17:31 |