Han van Meegeren - The worship of Jesus, drawing with charcoal
Willem G.F. Jansen - Watercolor/ink drawing, Sailing ship in winter - Framed
Charles Eyck - mixed media on paper -1956
Type of artwork | Painting |
Period | 1945 to 1999 |
Mooie gouache op papier van Hans ter Braake.
In goede staat en geen scheuren in het papier.
Rechtsonder in het werk gesigneerd 'HtB '80'
De afmetingen zijn 37 bij 52 cm.
Het werk ligt nu op een stukje karton verpakt in plastic.
Een lichte weerspiegeling van het licht in het plastic is waarneembaar op de foto.
Authenticiteit:
Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende:
Kleine gebreken aan lijst en passepartout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet.
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!
Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 15 euro.
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 20-3-2015 at 15:18 |
End time | 29-3-2015 at 16:18 |