Louis-Jacques Camerlinckx - Christ's head
Not or illegibly signed - Delft - The Old Church - hanging signed etching
Type of artwork | Prints & Editions |
Period | 1945 to 1999 |
Technique | Miscellaneous |
Subject | Figures |
Dimensions | 110 x 72 cm (h x w) |
Signed | Unsigned |
Een etalagebord uit de jaren ’70, gemaakt in opdracht van uitgeverij Casterman, met een afbeelding van Kuifje en Bobbie (Tintin en Milou).
-De afbeelding is ge(zeef)drukt op hardboard. De zwarte contouren (de ‘Klare lijnen’) zijn gemaakt van zwart vilt.
-Afmetingen: 110 x 72 x 0,4 cm (hoogte x breedte x diepte).
-Gewicht: 1780 gram.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
-Conditie: In goede staat met ouderdomssporen en gebruikssporen: slijtplekken, vlekjes en 2 kleine gaatjes waarmee het etalagebord d.m.v. schroeven ooit is bevestigd.
Zie ook de foto’s.
Hergé, pseudoniem van Georges Prosper Remi Remi (Etterbeek, 22 mei 1907 �� Sint-Lambrechts-Woluwe, 3 maart 1983), was een Belgisch striptekenaar en scenarist van stripverhalen, die vooral bekend is als schepper van De avonturen van Kuifje.
De avonturen van Kuifje (Frans: Les Aventures de Tintin) is een stripreeks over de fictieve reporter Kuifje. De reeks startte als krantenstrip in 1929 en het eerste album verscheen in 1930. De reeks verscheen ook in weekbladen. Het eerste Nederlandstalige album verscheen in 1946.
Bobbie is de Nederlandstalige naam voor de hond van Kuifje. Bobbie is een draadharige, witte foxterriër. Milou is de oorspronkelijke, Franse naam. Milou was de troetelnaam van een jeugdliefde van Hergé, Marie-Louise Van Cutsem. In het Duits heet hij Struppi en in het Engels Snowy.
Per maart 2014 waren Kuifjealbums verschenen in 110 talen en dialecten en waren er wereldwijd in totaal meer dan 230 miljoen albums verkocht.
(bron: Wikipedia)
Afhandeling:
Let op A.U.B.:
-Het etalagebord kan afgehaald worden in Amsterdam. Dit heeft onze voorkeur.
-Binnen Nederland kan het etalagebord aangetekend verzonden worden via PostNL.
-Het etalagebord kan naar België, Frankrijk en Duitsland verzonden worden via GLS.
-Het etalagebord kan NIET verzonden worden naar landen buiten Europa!
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 15,00 euro.
Naar België, Frankrijk en Duitsland: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Condition | |||
Condition | Good | ||
In goede staat met ouderdomssporen en gebruikssporen: slijtplekken, vlekjes en 2 kleine gaatjes waarmee het etalagebord d.m.v. schroeven ooit is bevestigd. | |||
Shipment | |||
Shipment | Parcel post | ||
Price | > 10KG or bigger than 1.00 x 0.50 meter
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 22-6-2019 at 0:18 |
End time | 6-7-2019 at 15:05 |