Jacqueline Schäfer - Color screen print WOMAN IN YELLOW Hand signed
Alice Boogert - Mixed media, Spring base - Framed
Type of artwork | Drawing / Aquarelle |
Year | 1974 |
Technique | Aquarelle |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Dimensions | 24 x 19 cm (h x w) |
Incl. frame | 46 x 38 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Ingelijst aquarel van Herman Berserik. Titel: De goochelaar. Jaar: 13 jan, 1974. Afmetingen incl. lijst: H46 x b38cm. Afmetingen werk: H24 x b19cm. Het werk is linksonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in sGravenzande( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Condition | |||||||||||
Condition | Good | ||||||||||
In goede staat | |||||||||||
Shipment | |||||||||||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: 's-gravenzande, The Netherlands | ||||||||||
Shipment | Parcel post | ||||||||||
Price | > 10KG or bigger than 1.00 x 0.50 meter
Guarantee | |||||||||||
Pick up | Yes, possible |
Location | 'S-GRAVENZANDE, The Netherlands |
Start time | 25-7-2021 at 10:34 |
End time | 28-8-2021 at 23:40 |