Erik Andriesse - Hardcover monograph 1st edition, new condition & 2 guides & newspaper article 1986!
Romain Malfliet - On the street of Ghent
Anton Heyboer - Publication Museum Bommel and van Dam
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1900 to 1944 |
Technique | Etching |
Support | Paper |
Style | Classical |
Subject | Landscape |
Framed | Framed |
Dimensions | 25 x 19.5 cm (h x w) |
Incl. frame | 51.5 x 40.5 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | Onbekend |
Een ingelijste ets uit ca. 1940 van de Duitse kunstenaar Hubert Hannemann (1888-1955), getiteld “Bei Haarlem”.
-Handgesigneerd en –getiteld met potlood. Ook drukgesigneerd rechtsonder in de ets.
-Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.
-Herkomst: Uit een inboedel.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar.
-Opleiding: der Kunstgewerbeschule in Düsseldorf.
-Literatuur: Vollmer II, 1955, p. 369.
Afhandeling:
-De ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Condition | |
Condition | Good |
In goede staat. Het papier van de ets is vergeeld. De lijst heeft lichte slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur. | |
Shipment | |
Shipment | Parcel post |
Price | Up to 2 kg. |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 14-1-2021 at 10:47 |
End time | 21-1-2021 at 19:42 |