18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Two lithographs 'Schwebende' and 'Untitled'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Technique | Silkscreen |
Support | Handmade Paper |
Style | Modern |
Subject | Figures |
Framed | Not framed |
Dimensions | 90 x 63 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Intrigerend werk van de Franse kunstenaar, en filmmaker, Jacques Monory. Zeefdruk op Arches papier, met potlood gesigneerd rechtsonder. In redelijk goede conditie; de witte marge is op plaatsen oneven licht verkleurd, en er zit wat foxing aan de achterkant van het blad die aan de beeldzijde doorschijnt als een tiental kleine witte stipjes. Allemaal niet heel storend, maar daarom wel een lage openingsprijs. De rastervorming op de foto’s is niet te zien in het echt, maar komt door een soort interferentie van het zeefdrukpatroon met de pixels in mijn camera (ingewikkeld verhaal maar geloof me).
Afmetingen: 90cm x 63cm (blad), 75cm x 58cm (beeld)
Condition | |||||||||
Condition | Reasonable | ||||||||
De witte marge is op plaatsen oneven (licht) verkleurd, en er zit wat foxing aan de achterkant van het blad die aan de beeldzijde doorschijnt als een tiental kleine witte stipjes | |||||||||
Shipment | |||||||||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Diemen, The Netherlands | ||||||||
Shipment | Parcel post | ||||||||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||||||||
Pick up | Yes, possible |
Location | Diemen, The Netherlands |
Start time | 13-5-2022 at 14:30 |
End time | 23-5-2022 at 21:41 |