Koen Vanmechelen - The Fighter
Gerard Prent - Oil on canvas (pasty painted) from the 'garden' series
Charlotte van Pallandt - Charlotte van Pallandt Arnhem 1898-1997 Noordwijk Zwei Friends
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type of artwork | Painting |
Period | 1900 to 1944 |
Schilder : Jan Bleys (Johannes Coenraad Bleijs) 1868-1952
Titel : " avondlandschap "
Datering : ca. 1900
Medium / Techniek : olieverf op doek
Maten : 65 x 48 cm en 78 x 61 (ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : redelijk
Johannes Coenraad Bleijs (1868 - 1952), werd in Hoorn geboren. Hij woonde en werkte in Hoorn, Amsterdam en Bergen. Net als zijn broer Adrianus was hij een leerling van zijn vader Adrianus Cyriacus Bleijs. Ook volgde hij de Rijksacademie voor Beeldende Kunst in Amsterdam. Hij schilderde en tekende figuurstukken, landschappen en stillevens. Jan Bleijs illustreerde boeken en tijdschriften. Hij signeerde J. en/of Jan Bleijs.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 18-5-2015 at 15:34 |
End time | 31-5-2015 at 20:34 |