Willem den Ouden - 3 books, including a catalog raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Identity Promises Series)
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Apart werk van deze kunstenaar, want wat is deze hand precies aan het doen? De naam van de kunstenaar (Cox) mag in dit verband niet onvermeld blijven natuurlijk ;-) Doet mij weer denken (ik heb een associatief geheugen) aan een redelijk bekend politicus hier in Nederland die Tiny Kox heet, vooral in engelstalige landen mogen ze graag aan hem refereren.
Ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’73) en genummerd (60/75). Ingekaderd in zeer solide, aluminium lijst met diep, luxueus passe-partout en achter glas door de firma Schleiper & Fils uit Brussel. Afkomstig uit de kunstcollectie van IBM, in goede conditie. Alleen een klein hoekje uit het glas rechtsonder en een daaruit volgende lichte vlek in het passe-partout op dezelfde plek. Daarom vanaf 1 euro bieden.
Afmetingen: 93cm x 74cm (incl. lijst), 60cm x 46cm (etsbeeld)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
ZZBEL
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Diemen, The Netherlands |
Start time | 7-3-2018 at 16:28 |
End time | 19-3-2018 at 20:28 |