Han van Meegeren - The worship of Jesus, drawing with charcoal
Willem G.F. Jansen - Watercolor/ink drawing, Sailing ship in winter - Framed
Charles Eyck - mixed media on paper -1956
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Jan Cremer - Hollandse glory, zeefdruk 131/200, handgesigneerd en '99
Jan Cremer (1940)
"Hollandse glory met Tulpen"
Zeefdruk op geschept papier 131/200, gesigneerd, genummerd en '99
Afmetingen lijst: 101cm x 84cm
Status: Goed. Achter glas en netjes ingelijst.
Verzenden mogelijk
Over hemzelf:
Schilder-schrijver Jan Cremer word geboren in Enschede in 1940. Als beeldend kunstenaar heeft hij zich al vanaf het begin van zijn opleidingen aan de verschillende kunstacademies die hij bezocht gespecialiseerd in de grafische technieken.
In 1957 schildert hij de eerste van een serie doeken die bekend zouden worden als Peinture Barbarisme. In 1958 heeft hij zijn eerste eenmansexpositie in Galerie de Posthoorn in Den Haag en sluit hij zich aan bij de Posthoorngroep. Een jaar later exposeert hij in het Haags Gemeentemuseum en in 1960 in het Stedelijk museum in Amsterdam.
Er volgen tientallen tentoonstellingen in binnen- en buitenland. Met een beurs van de Franse regering vertrekt hij in 1959 is hij naar Parijs waar hij in de Rue Santeuil terechtkomt, de befaamde huidenopslagplaats met de ateliers van onder meer Bogart, Appel en Corneille.
Van 1961 tot 1963 woont en werkt Jan Cremer op het Spaanse eiland Ibiza en maakt daar met onder andere K.F. Dahmen en Erwin Bechtold deel uit van de Grupo Ibiza.
Shipment | |
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Maarssen, The Netherlands |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Maarssen, The Netherlands |
Start time | 10-5-2017 at 18:41 |
End time | 24-5-2017 at 19:46 |