Willem den Ouden - 3 books, including a catalog raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Identity Promises Series)
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1961 |
Technique | Etching |
Support | Paper |
Style | Modern |
Subject | Abstract |
Framed | Not framed |
Dimensions | 40 x 32 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 1 e.a. |
Karakteristieke, krachtige compositie van Jan Montyn uit zijn vroege, en misschien wel beste, periode. Ets op papier (geen watermerk, maar waarschijnlijk Van Gelder & Zonen), met potlood gesigneerd, gedateerd (1961) en genummerd (1/1 e.a.), in verso in potlood getiteld.
In goede conditie; er zitten wat kleine kreukjes in het blad (zoals wel vaker met vroeg werk) en op de achterkant zitten vegen drukinkt. Vergeleken met veel werk uit dezelfde periode is het werk in uitstekende conditie. Deze ets verschilt in kleurstelling met die op de online oeuvre website; deze ets is donkerder links van de lijn markering en lichter in het gedeelte rechts. Persoonlijk vind ik deze mooier want minder vlak.
Afmetingen: 40cm x 32cm (blad), 35cm x 29cm (etsbeeld)
Condition | |||||||||
Condition | Good | ||||||||
Er zitten wat kleine kreukjes in het blad (zoals wel vaker met vroeg werk) en op de achterkant zitten vegen drukinkt. Vergeleken met veel werk uit dezelfde periode is het werk in uitstekende conditie. | |||||||||
Shipment | |||||||||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Diemen, The Netherlands | ||||||||
Shipment | Parcel post | ||||||||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||||||||
Pick up | Yes, possible |
Location | Diemen, The Netherlands |
Start time | 23-10-2021 at 13:53 |
End time | 6-11-2021 at 19:37 |