Jan te Wierik - Set of 3 screen prints
ARS Artigiana Deruta - Rare offering bowl with animal motifs from 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Woman on terrace
Piotr Konkel - Large format screen printing
Type of artwork | Drawing / Aquarelle |
Period | 1945 to 1999 |
Bijzonder en sterk werk van de kunstenaar Johan Blok uit Soest.
Maten inclusief lijst zijn 63x46 cm, maten van het werk zelf zijn 40x24 cm.
Vervaardigd in 1971.
Rechtsonder gesigneerd 'J.Blok'
Aan de achterzijde zijn nog enkele labels aanwezig,
het werk is namelijk afkomstig uit een voormalige overheidscollectie.
Authenticiteit:
Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende:
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!
LET OP: In geval van verzending wordt dit werk zonder lijst verzonden.
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 14-3-2016 at 20:13 |
End time | 28-3-2016 at 4:13 |