Hub Boesten - Torrenierie landscape
Type of artwork | Painting |
Year | 1940 |
Technique | Oil paint |
Support | Canvas |
Style | Realistic |
Subject | Landscape |
Framed | Framed |
Dimensions | 46 x 55 cm (h x w) |
Incl. frame | 58 x 67 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Gezicht op PETTEN ( 1940 ) waar dochter Toos sinds 1935 aan het KORFWATER een ”zomerhuis” bezat ( DE ROG ) en van waaruit vader Job zijn ”schilderexcursies” ondernam.
Johannes Mattheus Graadt van Roggen was een Nederlands tekenaar, schilder en grafisch kunstenaar. Hij wordt beschouwd als een voorloper van de Bergense School. Hij wordt ook wel Job Graadt van Roggen genoemd.
Graadt van Roggen was als gevolg van een hersenvliesontsteking doof vanaf zijn derde levensjaar. Hij is zijn gehele jeugd leerling geweest van het Instituut voor Doofstommen (zoals dat instituut toen genoemd werd) in Groningen. Hij maakte zijn eerste schilderijen als zeventienjarige.
In 1900 is Graadt van Roggen in Bergen (NH) gaan wonen waar hij een huis had laten bouwen. Graadt van Roggen kan worden beschouwd als een voorloper van de Bergense School. Hij heeft zijn kunstopleiding gevolgd aan de Academie Minerva in Groningen en aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam. Hij is etsleraar geweest van o.a. Bernard Essers. Job Graadt van Roggen is een kunstenaar die vooral in Bergen (N-H) woonde en werkte. Hij maakte veel etsen en prachtige duinlandschappen.
Condition | |||||||||
Condition | Reasonable | ||||||||
nog in orginele lijst en geen restauraties | |||||||||
Shipment | |||||||||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Schagen, The Netherlands | ||||||||
Shipment | Parcel post | ||||||||
Price | > 10KG or bigger than 1.00 x 0.50 meter
Extra | In case of a purchase price above € 500.- you will have to pay an additional fee of (maximum) € 7.50 for extra shipping insurance | ||||||||
Guarantee | |||||||||
Pick up | Yes, possible |
Location | Schagen, The Netherlands |
Start time | 13-2-2021 at 14:07 |
End time | 22-2-2021 at 20:12 |