Helmut Newton - "Office Love, Paris" 1976
Isaac Israels - Eight drawings
Cornelis Vreedenburgh - Moored boat
Jan J. van der Stap - Summer landscape with mill
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
7 dezelfde litho's van de Utrechtse surrealist Joseph Bruyn.
Uit een oplage van 300 stuks zijn dit de nrs. 174 t/m 179 en 201
Allen in perfecte staat en allen met potlood voorzien van de oplagenrs.
en met potlood gesigneerd 'Joseph Bruyn' en gedateerd '84'
Papiermaat: 33,2x25,4
Beeldmaat: 22,8x18,7
Deze afbeelding is later ook ongesigneerd op een groter posterformaat uitgegeven.
Let op: dIt kavel gaat dus om 7 stuks.
Authenticiteit:
Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende:
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!
Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro.
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 25-4-2015 at 21:57 |
End time | 9-5-2015 at 21:57 |