Warren Brandt - Nudes limited 275/750 and signed!
Marijn Moree - Love at first Ice
Pieter d' Hont - Mother and child
Gino F Hollander - American modernist -1968 - Acrylic paint "innosense" exclusively framed - LARGE!!
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1991 |
Technique | Lithograph |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Dimensions | 50 x 65 cm (h x w) |
Incl. frame | 62 x 77 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Lot bestaande uit in totaal 163 losse litho's en 1 ingelijst exemplaar. De totale oplage bestaat uit 250 exemplaren. De volgende oplagenummers zitten in het lot:
1-93
101-120
124-128
142-186
220
Condition | |
Condition | Very good |
De niet ingelijste bladen zijn in zeer goede staat. Een enkeling heeft een licht gebogen hoekje, de rest is allemaal in nieuwstaat. Het ingelijste werk heeft verschoten kleuren en een golving in het blad. | |
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 22-9-2020 at 16:20 |
End time | 4-10-2020 at 20:07 |