Berend Strik - & One Architecture, Very large screen print!
Rob Scholte - Copyright, screen print (large)
Corneille - L'arbre rouge, lithograph (beautifully framed, large)
Elyane Addari - Naked woman lying down
Type of artwork | Drawing / Aquarelle |
Year | 1902 |
Technique | Pastel/Crayon |
Support | Paper |
Style | Realistic |
Subject | Portrait |
Framed | Only in Passe-partout |
Dimensions | 17 x 12 cm (h x w) |
Passe-partout | 40 x 30 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Leendert (Leo) Gestel (Woerden, 22 november 1881 - Hilversum, 26 november 1941) was een Nederlands kunstschilder. Zijn vader Willem Gestel was huisschilder en directeur van de Woerdense Avondteekenschool, van wie hij de eerste tekenlessen kreeg. Ook kreeg hij lessen van Dimmen Gestel, een oom uit Eindhoven. Daarna deed Leo Gestel de Rijksnormaalschool voor Teekenonderwijzers in Amsterdam en volgde avondlessen op de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten. Zijn vader zag een onzeker bestaan als kunstenaar echter niet zo zitten, maar in 1904 begon Leo op een zolderetage in de Tweede Jan Steenstraat in Amsterdam als kunstenaar. Deze zolderetage werd al snel de Jan Steenzolder genoemd, waar Amsterdamse kunstenaars en kunstminners elkaar ontmoetten. Gestels vrienden noemden Leendert Leonardo, naar Leonardo da Vinci, afgekort Leo. Gestel bleef deze naam zijn hele leven gebruiken.
Condition | |||
Condition | Reasonable | ||
Aangezien de ouderdom heeft het papier wat kleine vochtplekjes, met name in de hoeken. | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Woerden, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 2 kg.
Guarantee | |||