Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Marc Chagall | Chagall at Pace /Columbus - Ohio | 1977
Prachtige lithografie van Marc Chagall. De litho is gemaakt voor een tentoonstelling bij Gallery Pace in 1977.
Kunstenaar: Marc Chagall
Titel: Chagall at Pace /Columbus - Ohio
Techniek: Lithografie op zware kwaliteit papier
Jaartal: 1977
Beeld formaat: 51,5 x 77,5
Papier formaat: 63,5 x 85,0 cm
Gesigneerd: In de druk
Papier: Het papier heeft lichte structuur en heeft geen glans
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.
Verzendkosten
€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Andere EU landen.
Het kunstwerk wordt aangetekend en verzekerd verzonden. Het is mogelijk om het werk bij Artwrks in Rotterdam op te halen. Vanzelfsprekend betaalt u dan geen verzendkosten. Let op: aankopen kunnen gecombineerd worden, u betaalt slechts éénmaal de verzendkosten.
Authenticiteit gegarandeerd
Artwrks staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Wij garanderen dat alle werken origineel zijn. De standaard garantie is 21 dagen. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug.
Shipment | |
Guarantee | |