Han van Meegeren - The worship of Jesus, drawing with charcoal
Willem G.F. Jansen - Watercolor/ink drawing, Sailing ship in winter - Framed
Charles Eyck - mixed media on paper -1956
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Een litho van de Amerikaanse kunstenaar Marcus Uzilevsky (1937-2015).
Handgesigneerd, getiteld en genummerd met potlood.
Op de achterkant zit een Certificaat van Echtheid.
Gemaakt in een oplage van 275 exemplaren. Dit is nr 240.
Ingelijst in een aluminium lijst met een rond passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 66,5 x 66,5 cm. Beeld, doorsnede 46 cm.
Herkomst: Uit de kunstverzameling van de Nederlandse ambassadeur (in Tsjechië en Argentinië) Mr. Robert Jan van Houtum.
Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en de glasplaat heeft een klein ‘sterretje’ aan de onderrand in het midden.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Marcus Uzilevsky (1937 - 2015), schilder, tekenaar, graficus en muzikant, werd geboren in New York. Zijn ouders waren Russische en Poolse immigranten. Hij volgde een opleiding tot illustrator aan de School of Art and Design, in New York. Ook leerde hij zichzelf gitaarspelen en trad onder de artiestennaam ‘Rusty Evans’ in de jaren ’60 op met o.a. Bob Dylan en the New Christy Minstrels.
Muziek en kunst bleven zijn passie en in 1967 verhuisde hij naar Californië en begon een carrière als kunstenaar en componist.
Zijn "lineaire landschappen” uit de jaren ’70, met hun sfeer van serenitiet, behoren tot zijn bekendste werken. Deze studies van lijn en structuur zijn gebaseerd op het landschap en de kustlijn van ‘Marin County’, het gebied ten noorden van San Francisco.
Marcus Uzilevsky probeerde zijn kunst en muziek te combineren. In 1988 speelde het Arlington Symphony Orchestra zijn ‘Folk Symphony for Sara’, een combinatie van zijn muziek en geprojecteerde videobeelden. In de jaren ’90 maakte hij een serie CD’s met een mix van World Music (The Slice of Light and Gypsy Dreams CD's).
In de film The Rainmaker gebruikte regisseur Francis Ford Coppola kunstwerken van Marcus Uzilevsky.
Werk van Marcus Uzilevsky is opgenomen in de collectie van diverse musea.
Titel: “Morning Koinonia”. Staat geschreven met potlood middenonder.
Kunstenaar: Marcus Uzilevsky.
Techniek: litho op papier.
Jaartal: Onbekend, ca 1975.
Afmetingen: Lijst, 66,5 x 66,5 cm. Beeld, doorsnede 46 cm.
Ingelijst: Ingelijst in een aluminium lijst met een rond passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Herkomst: Uit de kunstverzameling van de Nederlandse ambassadeur (in.Tsjechië en Argentinië) Mr. Robert Jan van Houtum.
Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en de glasplaat heeft een klein ‘sterretje’ aan de onderrand in het midden.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
LET OP:
-Het ingelijste werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur.
- Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk alleen verzonden worden ZONDER lijst en glasplaat, maar met passe-partout en achterplaat met certificaat.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).
Wordt verzonden zonder lijst en glasplaat.
Naar België: 8,00 euro (bij verzending via KIALA) en 15,00 euro bij verzending via Postnl.
Wordt verzonden zonder lijst en glasplaat.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.
Shipment | |
Shipment | Due to its size or fragility, it is not possible to send this item via regular mail |
Guarantee | |
Guarantee | By putting the item up for auction, I agree with the Terms of Guarantee as they are applicable at Kunstveiling regarding the accuracy of the description of the item |
The seller takes full responsibility for this item. Kunstveiling only provides the platform to facilitate this transaction, which has to be settled directly with the seller. More information.
Pick up | Yes, possible |
Start time | 27-8-2016 at 16:31 |
End time | 10-9-2016 at 21:31 |