Han van Meegeren - The worship of Jesus, drawing with charcoal
Willem G.F. Jansen - Watercolor/ink drawing, Sailing ship in winter - Framed
Charles Eyck - mixed media on paper -1956
Type of artwork | Painting |
Year | 1988 |
Technique | Acrylic |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Dimensions | 36.5 x 47.5 cm (h x w) |
Incl. frame | 50 x 60 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Acryl op papier van Peter van Poppel. Jaar: 1988. Titel: Naakt. Afmetingen incl. lijst: H50 x b60 cm. Afmetingen werk: H36,5 x b47,5 cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzending: Het werk kan worden verzonden met Postnl. Eventuele glasschade is niet verzekerd.
Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Condition | |||
Condition | Good | ||
In goede staat | |||
Shipment | |||
Shipment | Parcel post | ||
Price | > 10KG or bigger than 1.00 x 0.50 meter
Extra | In case of a purchase price above € 500.- you will have to pay an additional fee of (maximum) € 7.50 for extra shipping insurance | ||
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | 'S-GRAVENZANDE, The Netherlands |
Start time | 12-1-2021 at 17:05 |
End time | 21-1-2021 at 22:00 |